Gizlilik Koşulları

Gizlilik Koşulları

Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları biletcepde.com’a aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılmaz ve kopyalanamaz.

biletcepde.com, müşterilerinin bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı göstermekte ve bu nedenle gerekli önlemleri almak için elinden gelen çabayı göstermektedir. İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, biletcepde.com ile yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliğine ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları içermektedir.
 

Kullanıcıların Hak ve Yükümlülükleri

biletcepde.com’u kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, biletcepde.com'u sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları'nda belirtilen şekilde biletcepde.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Gizlilik şartları, biletcepde.com’un bütün kısımlarında geçerli olacaktır.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişim bilgilerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

  • Kanunlara veya biletcepde.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak.
  • Kanunlara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardım etmek amacıyla bu hizmeti kullanmak da dâhil kullanıcı koşulları ile nihai satış sözleşmesinin olası ihlallerini araştırmak veya teyit etmek.
  • biletcepde.com’u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak.

Bilgilerin Korunumu

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır:

  • Satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi.
  • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması.

biletcepde.com’un kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması. biletcepde.com’u kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizi biletcepde.com ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentaların sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.

Güvenlik

Alışveriş esnasında kullanılan kredi kartı bilgileriniz, biletcepde.com’dan bağımsız olarak en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olarak kabul edilen 3D Secure ile şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar dışında ne biletcepde.com tarafından ne de üçüncü şahıslar tarafından hiçbir sebeple görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.

Kişisel Bilgiler ve Erişim

biletcepde.com’un size etkin bir şekilde hizmet sunabilmesi için, ad, soyadı, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan, talep edilen ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.


Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatistiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır.

SSL'den faydalanabilmek için, tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da biletcepde.com olarak esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

Değişiklik Hakları

biletcepde.com, Gizlilik ve Güvenlik Şartları'nı güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.

İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.

IATA'da Firmamız

IATA olarak da 8 yıl önce başlayıp 850 IATA arasında satışlarını yükselterek 38.sırada yerini almıştır. Kısa vadedeki hedefi ilk 10'a girmektir. Ayrıca Seyahat Sigortası ve Vize Hizmet Danışmanlığı'na devam etmektedir. Türkiye'de 8600 acenta arasında aynı belgelere sahip ikinci bir firma olmadığı gibi tecrübe, bilgi ve belgenin buluştuğu nokta olarak alanın emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Online Sistemlerimiz

Turizm alanında AST(Acente Satış Takip) sistemini hayata geçirerek, Okan Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nde Turizm Otelcilik okuyan öğrencilerimize, Marmara Üniversitesi iş birliği ile 3 yıldır eğitim ve sertifika vermektedir.

Şahinoğlu Turizm her alanda kaliteli hizmet verebilmek için Acilebilet.com, Airporttransferim.com, Mycitysightseeing.com, Tatildefark.com, Umredefark.com ve son olarakda biletcepde.com 'u hayata geçirmiştir.

Bu markaların mobil uygulamaları dahil olmak üzere yazılım ve geliştirilmesini yapmış ve bu alanda uçuş takip sistemini geliştirerek 50 bin kişinin, uçak kalkış saatleri, hangi kapıdan çıkış olacağını, inişte ise gecikme durumlarını, çıkışta valizini hangi banktan alacağı gibi durumları 52 havalimanında öğrenebilmesini sağlamaktadır.

Referanslarımız

Şahinoğlu Group 18 yıllık çalışma hayatı boyuncu bir çok firmayla çalışmıştır. Bunlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Tura Turizm Logo
TURA Turzim

Kültür Turu ve Transferleri

NATO Logo
NATO

Avrasya Yılızı 2015 Tatbikatı

ANTHUSA Travel Logo
ANTHUSA Travel

Nu Skin Kongre Hizmetleri

Harp Akademileri Logo
Harp Akademileri

2015 Kültür Gezileri

GNM Travel Logo
GNM Travel

Incoming Turları

Milli Eğitim Bakanlığı Logo
Milli Eğitim Bakanlığı

81 ilde Çanakkale Eğitim ve Kültür Gezileri

Tekzen Yapı Market Logosu
TEKZEN Yapı Market

Açılış Organizasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü Logo
Emniyet Genel Müdürlüğü

Transfer Hizmetleri