Hakkımızda

Hakkımızda

Biletcepde.com - Şahinoğlu Turizm
 
Biletcepde.com bir Şahinoğlu Turizm firmasıdır. Amacımız müşterilerimize yurt içi ve yurt dışı tüm lokasyonlar için en uygun fiyata uçak bileti temin etmektir. Şahinoğlu Turizm 1997 yılında turizm taşımacılığına İstanbul da başlayıp ilk 3 firmanın arasında yerini almıştır. Yılda yaklaşık 14.900 araç kullanıp 550.000 kişiye hizmet vererek %95,5 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.  
 
Seyahat acentası olarakta ilkleri başarıp, Rusya'ya Anadolu Kültür Turu yaparak ilklerden birine imza atmıştır.
 
Hindistan, Çin, Kore gibi birçok ülkeden Incoming olarak yerini almıştır. 1998 yılından bu yana Outgoing hizmeti olarak; çeşitli ülkelere, festivallere organizasyon ve ulaşım imkanı sağlamıştır. 
 
Venazuella Buz Hokeyi organizesini, tarihi kentler birliğinin San Petersburg İnceleme Gezisi'ni, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Türkiye'de 81 ilden Çanakkale Cumhuriyet Gezisi'ni, Emniyet Müdürlüğü'nün birçok etkinliğini, Askeri Harp Akademisi ve NATO'nun birçok organizasyonuna halen devam etmektedir. 
 
Tekzen Holding'in Gaziantep ve Şanlıurfa Mağazalarının açılış organizasyonlarını düzenlemiştir. Çin Halk Cumhuriyeti'nden Türkiye genelindeki gerek resmi kurum, gerek özel sektörde randevu ayarlayarak iş geliştirmesini sağlamıştır.
 
Biletcepde.com
 
Biletcepde.com yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi güvenilir, pratik, hızlı ve uygun fiyata almanız için şahinoğlu turizm bünyesinde hizmet vermektedir. Biletcepde.com istenilen destinasyona göre pratik olarak tüm uçak biletlerini fiyat, tarih, saat bazında listeleyerek rahatlıkla satın almanızı sağlar. Sizin için verilen destinasyonlardaki en uygun uçak biletini en hızlı şekilde bulmanızı sağlar.
 
Biletcepde.com uçak bileti işlemlerinizin öncesi ve sonrasında 7/24 çağrı merkezinden sizlere destek vermektedir. Ziyaretçilerimizin ucuz uçak bileti alımında kullanmış oldukları kredi kart bilgileri kesinlikle Biletcepde.com bünyesinde saklanmamaktadır. 
 
Destinasyonlarla ilgili ucuz uçak bileti kampanyalarından, seyahat dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak için sürekli güncellenen "Sosyal Medya" kanallarımız aracılığıyla da takip edebilirsiniz. 
 
Yolculuğunuz ne zaman, nereye olursa olsun Biletcepde.com her zaman ucuz uçak bileti bulmanız hususunda yanınızda.
 
Neden Biletcepde.com ?
 
  • Yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketleri bir arada
  • Sadece 2 adımda ucuz uçak biletiniz cebinizde
  • 7/24 aktif çağrı merkezi
  • Bütün havayolu şirketlerinin uçak bileti kampanyalarından anında haberdar olma avantajı
  • Güvenilir ve uygun fiyata satın alma işlemleri kolaylığı

IATA'da Firmamız

IATA olarak da 8 yıl önce başlayıp 850 IATA arasında satışlarını yükselterek 38.sırada yerini almıştır. Kısa vadedeki hedefi ilk 10'a girmektir. Ayrıca Seyahat Sigortası ve Vize Hizmet Danışmanlığı'na devam etmektedir. Türkiye'de 8600 acenta arasında aynı belgelere sahip ikinci bir firma olmadığı gibi tecrübe, bilgi ve belgenin buluştuğu nokta olarak alanın emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Online Sistemlerimiz

Turizm alanında AST(Acente Satış Takip) sistemini hayata geçirerek, Okan Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nde Turizm Otelcilik okuyan öğrencilerimize, Marmara Üniversitesi iş birliği ile 3 yıldır eğitim ve sertifika vermektedir.

Şahinoğlu Turizm her alanda kaliteli hizmet verebilmek için Acilebilet.com, Airporttransferim.com, Mycitysightseeing.com, Tatildefark.com, Umredefark.com ve son olarakda biletcepde.com 'u hayata geçirmiştir.

Bu markaların mobil uygulamaları dahil olmak üzere yazılım ve geliştirilmesini yapmış ve bu alanda uçuş takip sistemini geliştirerek 50 bin kişinin, uçak kalkış saatleri, hangi kapıdan çıkış olacağını, inişte ise gecikme durumlarını, çıkışta valizini hangi banktan alacağı gibi durumları 52 havalimanında öğrenebilmesini sağlamaktadır.

Referanslarımız

Şahinoğlu Group 18 yıllık çalışma hayatı boyuncu bir çok firmayla çalışmıştır. Bunlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Tura Turizm Logo
TURA Turzim

Kültür Turu ve Transferleri

NATO Logo
NATO

Avrasya Yılızı 2015 Tatbikatı

ANTHUSA Travel Logo
ANTHUSA Travel

Nu Skin Kongre Hizmetleri

Harp Akademileri Logo
Harp Akademileri

2015 Kültür Gezileri

GNM Travel Logo
GNM Travel

Incoming Turları

Milli Eğitim Bakanlığı Logo
Milli Eğitim Bakanlığı

81 ilde Çanakkale Eğitim ve Kültür Gezileri

Tekzen Yapı Market Logosu
TEKZEN Yapı Market

Açılış Organizasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü Logo
Emniyet Genel Müdürlüğü

Transfer Hizmetleri