Türk Hava Yolları’nın sponsoru olduğu “Batman v. Superman: Adaletin Şafağı”

13.04.2016
Türk Hava Yolları’nın sponsoru olduğu “Batman v. Superman: Adaletin Şafağı”

Türk Hava Yolları’nın resmi havayolu sponsoru olduğu, Warner Bros. Pictures’ın merakla beklenen, 25 Mart itibariyle ülke çapında gösterime girecek kült yapımı, “Batman v. Superman: Adaletin Şafağı”nın dünya prömiyeri,New York, Radio City Music Hall’da gerçekleştirildi.
 
Yönetmen Zack Snyder, başrol oyuncuları Ben Affleck ve Henry Cavill başta olmak üzere filmin diğer oyuncuları Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Callan Mulvey ve Tao Okamoto’nun hazır bulunduğu geceye Türk Hava Yolları’nı temsilen başta Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı olmak üzere çok sayıda yönetici katıldı.
 
Bu önemli işbirliğiyle ilgili görüş belirten Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; "Markamızı benzersizleştirmek adına, sürekli geliştirdiğimiz inovatif aktivasyonlardan biri olarak hayata geçirdiğimiz bu ortak çalışma sayesinde marka bilinirliğimizin artmasına da önemli bir katkı sağlamış bulunuyoruz. Dünya genelinde, uzun yıllar oldukça büyük ses getiren ve hatta efsaneleşen bu iki süper kahramanın karşı karşıya geldiği, böylesi büyük ve heyecan dolu bir yapımda yer alıyor olmak, kuşkusuz bizler için çok keyifli bir deneyim.
 
Bunun yanında yaşadığımız bir diğer keyifse, yolcularımıza, resmi havayolu sponsoru olduğumuz “Batman v. Superman: Adaletin Şafağı” filminin, kapsamlı uçak-içi eğlendirici sistemimizde de yer alacağının müjdesini veriyor olmak. Filmin havayolları arasındaki ilk gösterimi önümüzdeki Haziran ayında, İngilizce teatral versiyonuyla Ortaklığımız uçaklarında yayınlanacak. Temmuz ayı itibariyle ise diğer havayolları ile birlikte, Türkçe ve diğer dillerde dublajlı/altyazılı olarak uçak-içi yayınımızı sürdürebileceğiz.” dedi.
 
Prömiyer, geçtiğimiz Ocak ayında Warner Bros. Pictures ile ortak girişilen işbirliğinin lansmanı olma noktasında önem arz ediyor. Bununla birlikte küresel taşıyıcının, filosunda yer alan B777 tipi uçağını filme ait görsel çalışması ile giydirmesi, ayrıca sınırlı sayıda üretilen film temalı uçak içi kitler ve özel menü detayları, yine Gotham City ve Metropolis’in Time Out tarafından havayolu şirketinin iki yeni destinasyonu olarak ilân edilmesi ve özel baskılı Miles & Smiles kartları, bu önemli işbirliğine dikkat çeken başlıca çalışmalardan. 
 
Filmde, Boeing 777 tipi uçakta çekilen önemli bir sahnenin arka planını teşkil eden Türk Hava Yolları’nın ayrıca, filmin iki yıldız oyuncusu; Ben Affleck ve Jesse Eisenberg’in yer aldığı reklam filmlerinde; iki ikonik şehir, Gotham City ve Metropolis’i yeni destinasyonları olarak geniş uçuş ağına dâhil ettiği de görülmekte.
 
Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, film hayranlarını, #flygotham ve #flymetropolis etiketlerini kullanarak film eksenli çevrimiçi oturuma katılmaya davet etmekle birlikte tüm izleyicilere iyi seyirler diler.