Yardım

Yardım

Destek Hizmeti

Biletcepde uçak bileti satın alma hizmeti konusunda ziyaretçilerine ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Biletcepde yurt içi ve yurt dışı tüm destinasyonlar için ucuz uçak bileti bulmanız hususunda sizlere hızlı ve güvenilir şekilde çözümler sunmaktadır. Şahinoğlu Turizm güvencesi ile 1997 yılından beri Türkiye'de en uygun uçak biletini satmaktadır. Biletcepde sadece ucuz ve güvenilir uçak bileti satmanın yanı sıra, satın alma sonrası siz değerli seyahat severlerinde her zaman yanındadır.

Ucuz uçak bileti satın alma ve bilet satın alırken aklınıza takılan tüm sorularınız, görüşleriniz ve önerileriniz için info@biletcepde.com adresinden yardım alabileceğiniz gibi 7/24 yardım ve destek alabileceğiniz iletişim numaramız 0 212 498 00 00 'dır.

Bunun yanı sıra satın almış olduğunuz tüm Türk Havayolları, AtlasGlobal, SunExpress, Borajet, AnadoluJet, Onur Air ve diğer havayolu şirketlerine ait uçak biletlerinizin iptal ve iadesi hususunda sizlere destek hizmeti sunmaktadır.

IATA'da Firmamız

IATA olarak da 8 yıl önce başlayıp 850 IATA arasında satışlarını yükselterek 38.sırada yerini almıştır. Kısa vadedeki hedefi ilk 10'a girmektir. Ayrıca Seyahat Sigortası ve Vize Hizmet Danışmanlığı'na devam etmektedir. Türkiye'de 8600 acenta arasında aynı belgelere sahip ikinci bir firma olmadığı gibi tecrübe, bilgi ve belgenin buluştuğu nokta olarak alanın emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Online Sistemlerimiz

Turizm alanında AST(Acente Satış Takip) sistemini hayata geçirerek, Okan Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nde Turizm Otelcilik okuyan öğrencilerimize, Marmara Üniversitesi iş birliği ile 3 yıldır eğitim ve sertifika vermektedir.

Şahinoğlu Turizm her alanda kaliteli hizmet verebilmek için Acilebilet.com, Airporttransferim.com, Mycitysightseeing.com, Tatildefark.com, Umredefark.com ve son olarakda biletcepde.com 'u hayata geçirmiştir.

Bu markaların mobil uygulamaları dahil olmak üzere yazılım ve geliştirilmesini yapmış ve bu alanda uçuş takip sistemini geliştirerek 50 bin kişinin, uçak kalkış saatleri, hangi kapıdan çıkış olacağını, inişte ise gecikme durumlarını, çıkışta valizini hangi banktan alacağı gibi durumları 52 havalimanında öğrenebilmesini sağlamaktadır.

Referanslarımız

Şahinoğlu Group 18 yıllık çalışma hayatı boyuncu bir çok firmayla çalışmıştır. Bunlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Tura Turizm Logo
TURA Turzim

Kültür Turu ve Transferleri

NATO Logo
NATO

Avrasya Yılızı 2015 Tatbikatı

ANTHUSA Travel Logo
ANTHUSA Travel

Nu Skin Kongre Hizmetleri

Harp Akademileri Logo
Harp Akademileri

2015 Kültür Gezileri

GNM Travel Logo
GNM Travel

Incoming Turları

Milli Eğitim Bakanlığı Logo
Milli Eğitim Bakanlığı

81 ilde Çanakkale Eğitim ve Kültür Gezileri

Tekzen Yapı Market Logosu
TEKZEN Yapı Market

Açılış Organizasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü Logo
Emniyet Genel Müdürlüğü

Transfer Hizmetleri